Hírek
2012. Június 18. 15:28, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
Leszállt az első Wizz Air-járat Debrecenben
Győri Gyula, a Nemzeti Közlekedési Hatóság légügyi elnökhelyettese, Váradi József, a Wizz Air vezérigazgatója, Kósa Lajos, Debrecen polgármestere, Herdon István, a Debreceni Nemzetközi Repülőtér üzemeltetőjének tulajdonosi képviselője és David Morgan, a légitársaság főpilótája (b-j) kezet fog a Debreceni Nemzetközi Repülőtéren, ahová megérkezett a Wizz Air első menetrendszerinti járata London-Lutonból.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése

