Hírek
2018. Május 02. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu - fotó: illusztráció pixabay
Láncfűrésszel fenyegette adósát
Vádemelést javasolnak egy 37 éves mogyoródi férfi ellen a gödöllői rendőrök.
A Gödöllői Rendőrkapitányságon indult eljárás zaklatás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy férfi ellen.
A nyomozás adatai szerint a sértett tavaly október 12-én reggel Mogyoród, József Attila utcában közlekedett teherautójával, amikor összetalálkozott a 37 éves helyi lakos K. Péterrel. A sértett kérdőre vonta a mogyoródi férfit, hogy egy korábbi tartozását mikor adja meg. Ezt követően a gyanúsított leakasztotta kerékpárjáról a láncfűrészét, majd beindította és azzal a teherkocsihoz lépett, majd a 66 éves sértett felé tartotta azt, közben bántalmazással fenyegette a férfit.
Az esetről a sértett feljelentést tett a rendőrségen. A nyomozók személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó cselekménnyel fenyegetve elkövetett zaklatás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a mogyoródi férfit, majd a vele szemben folytatott nyomozás befejezését követően az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek küldték meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek

