Hírek
2011. Július 07. 07:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Pápai rendőrkapitányság
Külföldi kerékpárost raboltak ki
Rablás áldozata lett 2011. július 5-én az esti órákban egy Pápa környéki településen élő külföldi állampolgár.
A férfi a szomszédos faluból indult haza kerékpárjával. A lakott területen kívüli útszakaszon bicikliző nyugdíjas elé az út menti árokból két fiatal, símaszkot viselő férfi ugrott. Az egyikőjük gáz spray-vel tette ártalmatlanná a sértettet, majd elvették a csomagtartójára felcsíptetett bőr táskáját, amelyben 60.000 Ft készpénzét, útlevelét, kulcsait, TB és bankkártyáját tartotta.
Az ismeretlen támadók ellen rablás bűntettének megalapozott gyanúja miatt nagy erőkkel nyomoz a Pápai Rendőrkapitányság.
Császárné Elek Veroniak r. őrgy.-Pápa Rk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 20:37, szombat | Helyi
Megrongálták a vasútállomás aluljárójában lévő galériát
Vandálok törtek-zúztak a pápai vasútállomás aluljárójában - derült Venczel Csaba önkormányzati képviselő Facebook posztjából.
2026. Május 01. 12:22, péntek | Helyi
Elballagtak Pápa végzős diákjai – megtelt ünneplő fiatalokkal a belváros
Május 1-jén ismét megrendezték Pápa egyik legszebb és legmeghatóbb hagyományát, a Városi Ballagást.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Május 01. 09:00, péntek | Helyi
Gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán
Közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt emelt vádat a Veszprémi Járási Ügyészség azzal a 75 éves nővel szemben, aki tavaly januárban gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán.

