Hírek
2019. December 31. 07:07, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Közvetlen repülőjárat létesült Budapest és a kínai Hszian között
Hétfőtől heti két alkalommal közvetlen légi járat közlekedik a kínai Hszian tartományi főváros és Budapest között.
A kínai tartományi főváros nemzetközi repülőtere, a Xianyang International Airport hétfői bejelentése szerint hétfőtől három közvetlen járattal bővült a menetrend.
A Shanghai Airlines kínai légitársaság üzemeltetésében heti két alkalommal, hétfőnként és csütörtökönként indul repülőjárat Budapestre, aznapi visszaúttal.
A belső kínai területek északnyugati részén elterülő Senhszi tartomány fővárosa, a Pekingtől 900 kilométerre délnyugatra fekvő Hszian repülőtere az idén 19 új nemzetközi célállomással bővítette járathálózatát. A kínai város már 36 ország 88 városából érhető el közvetlen repülőjárattal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

