Hírek
2018. Június 15. 09:04, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Korábbi munkahelyéről lopott
A pápai rendőrök vádemelési javaslattal zártak le a nyomozást annak a 28 éves férfinak az ügyében, aki egy helyi étterem kasszájából lopott.
Mint ahogy arrólkorábban beszámoltunk, egy pápai vendéglátóhely tulajdonosa 2018. május 2-án tett feljelentést a rendőrségen ismeretlen tettes ellen, mivel az étterem kasszájából valaki eltulajdonított több tízezer forintot.
Az adatgyűjtés eredményeképp egy 28 éves homokbödögei lakos került a rendőrség látókörébe, aki korábban a vendéglő alkalmazottja volt. A nyomozás során a rendőrök megállapították, hogy a férfi két alkalommal egy lopott kulccsal bement az étterembe és több mint kétszázezer forintot tulajdonított el a kasszából, illetve egyik munkatársa táskájából is elemelt több ezer forint készpénzt.
A 28 éves férfi ellen egy rendbeli lopás bűntett és egy rendbeli lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a pápai rendőrök a napokban lezárták, és az ügy iratait vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészségnek.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 07:35, péntek | Helyi
Hőségriasztás - Grőber Attila: Fokozottan figyeljünk magunkra és egymásra
Piros figyelmeztetés van érvényben, a következő napokban tartós kánikulára kell számítani. Grőber Attila, Pápa polgármestere arra kéri a lakosságot, hogy a nagy melegben fokozottan figyeljenek saját magukra és egymásra is.
2026. Július 30. 16:36, csütörtök | Helyi
Négy vízsugárral oltják a lángokat a Török Bálint utcában
Egy sorház legszélső lakásában keletkezett tűz Pápán, a Török Bálint utcában.
2026. Július 30. 13:18, csütörtök | Helyi
Magyarország 365 fotókiállítás nyílik a Pannonia Reformata Múzeumban
Augusztus 18-án különleges fotókiállítás nyílik Pápán: a Pannonia Reformata Múzeum időszaki kiállítóterében láthatja a közönség a Magyarország 365 válogatott fotóit.
2026. Július 30. 08:08, csütörtök | Helyi
A Városházán fogadták az új megyei rendőrkapitányt
A Városházán tett bemutatkozó látogatást Molnár Gábor rendőr dandártábornok, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság új vezetője.

