Hírek
2019. Augusztus 06. 11:24, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Kegyetlen módon ölte meg kutyáját egy állatkínzó nő

Gyanúsítottként hallgatták ki a kiskunhalasi rendőrök azt a 68 éves balotaszállási nőt, aki kutyáját a kocsijához kötve húzta. Az állat elpusztult.
Lakossági bejelentés érkezett augusztus 5-én reggel a Kiskunhalasi Rendőrkapitányságra arról, hogy egy nő kocsihoz kötve egy nagytestű kutyát húz az úton.
A nyomozás során kiderült, hogy az 5413-as számú úton az asszony saját kutyáját kötötte egy bálamadzaggal a kocsija hátsó lökhárítójához, majd elindult a járművel. Először az állat még szaladt a kocsi után, de nem sokkal később már nem bírta tartani a sebességet és elesett. A nő a vérző lábú ebet fekve húzta hazáig az úttesten. Az egyenruhások helyszínre érkezésekor a kutya már elpusztult.
A rendőrök előállították a 68 éves balotaszállási nőt, akit gyanúsítottként hallgattak ki állatkínzás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2019. December 12. 11:00, csütörtök | Kék hírek
Még a hűtőben is drogot talált Roni - VIDEÓ
Elfogtak egy dílert és hat fogyasztót az újpesti rendőrök kedden. A házkutatás során kábítószer-kereső kutyát is bevetettek a nyomozók.
2019. December 12. 06:34, csütörtök | Kék hírek
Kigyulladt egy jászberényi üzem
Egy műanyag-feldolgozó üzemben keletkezett tűz csütörtök hajnalban Jászberényben, a Necső telepen.
2019. December 11. 10:59, szerda | Kék hírek
Megpróbáltak elmenekülni a drog- és cigicsempészek Pomázon
Több mint 32 kilónyi marihuánát, csaknem 13 millió szál csempészcigarettát és egy végrehajtás elől elrejtett nagyértékű autót is találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai egy pomázi raktárépületben
2019. December 10. 08:54, kedd | Kék hírek
Nőtt a halálos balesetek száma a vasúti átjárókban
Kevesebb baleset történt a vasúti átjárókban mint tavaly, de több volt köztük a halálos kimenetelű – közölte a MÁV kedden az MTI-vel.