Hírek
2020. Július 20. 12:47, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Kigyulladt egy autó a Jókai utcán
A lángokat eloltották a pápai tűzoltók.
Teljes terjedelmében égett egy személyautó Pápán, a Jókai Mór utcában, a Zrínyi Miklós utcai kereszteződés közelében. A tűztől a környező avar is lángra kapott. A helyi hivatásos tűzoltók a lángokat eloltották - írja a Katasztrófavédelem.
A fotó archív
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 07:35, péntek | Helyi
Hőségriasztás - Grőber Attila: Fokozottan figyeljünk magunkra és egymásra
Piros figyelmeztetés van érvényben, a következő napokban tartós kánikulára kell számítani. Grőber Attila, Pápa polgármestere arra kéri a lakosságot, hogy a nagy melegben fokozottan figyeljenek saját magukra és egymásra is.
2026. Július 30. 16:36, csütörtök | Helyi
Négy vízsugárral oltják a lángokat a Török Bálint utcában
Egy sorház legszélső lakásában keletkezett tűz Pápán, a Török Bálint utcában.
2026. Július 30. 13:18, csütörtök | Helyi
Magyarország 365 fotókiállítás nyílik a Pannonia Reformata Múzeumban
Augusztus 18-án különleges fotókiállítás nyílik Pápán: a Pannonia Reformata Múzeum időszaki kiállítóterében láthatja a közönség a Magyarország 365 válogatott fotóit.
2026. Július 30. 08:08, csütörtök | Helyi
A Városházán fogadták az új megyei rendőrkapitányt
A Városházán tett bemutatkozó látogatást Molnár Gábor rendőr dandártábornok, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság új vezetője.

