Hírek
2011. Október 26. 16:49, szerda |
Helyi
Forrás: nb1.hu
Kiestünk a magyar kupából
Az nb2-es Baja otthonában tizenegyesekkel búcsúzott a Lombard.
Már Véber György nélkül, de még nem Bene Ferenccel vágott neki a Lombard Pápa csapata a Baja elleni MK-mérkőzésnek. Megbízott edzőként Kovács László vezette a pápaiakat, aki a meccs elején még elégedett lehetett, ugyanis csapata a 7. percben Maric közeli fejesével megszerezte a vezetést (0-1).
A félidő hajrájában Covic egyenlített (1-1), majd mivel a rendes játékidő lejártáig nem született újabb gól, következhetett a hosszabbítás.
Gólt azonban a ráadás során sem sikerült lőni egyik csapatnak sem, így jöhettek a büntetők. Ekkor már nem volt a pályán a vendégek légiósa, Goran Maric, aki kimutatta a középső ujját a drukkereknek, amiért a játékvezető azonnali piros lapot mutatott fel neki.
A büntetőknél végül Bognár György csapata maradt higgadtabb és 4-3-al továbbjutott.
Lombard: Szűcs L. - Nagy S. (Zulevs), Tóth G., Rodenbücher, Présinger - Ganugrava, Horváth L. - Lovrencsics (Puri), Farkas A., Maric - Ferenczi
G.: Covic ill. Maric
Kiállítva: Maric
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 14:07, szerda | Helyi
Keressük Pápa Város Fagyiját!
Négy versenyfagylalt száll harcba a Pápa Város Fagyija - 2026 díjért.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 09. 08:26, kedd | Helyi
Árokba borult egy autó Borsosgyőr és Nyárád között
Félpályás útlezárás mellett zajlik a mentés és a helyszínelés.
2026. Június 09. 06:55, kedd | Helyi
Továbbra is nehéz helyzetben a Pápai Hús, miközben a nagy húsipari cégek nyereségesek maradtak
Bár csökkentette veszteségét a nagy múltú pápai gyár, de így is tetemes mínusszal zárta a tavalyi évet.

