Hírek
2020. November 16. 14:30, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Kicserélte a vonalkódokat a pápai férfi, hogy kevesebbet kelljen fizetnie
A rendőrök kihallgatták a 41 éves férfit.
Az eljárás adatai szerint egy 41 éves helyi férfi egy pápai áruházban több mint tízezer forint értékben különböző termékeket tett a bevásárlókocsiba 2020. november 15-én délelőtt, majd azok vonalkódját olcsóbb áruk vonalkódjára cserélte ki. Az önkiszolgáló pénztárnál a valótlan, alacsonyabb árat tartalmazó kódot olvastatta be. Mikor a biztonsági őr ezt észlelte, a nyugtát ellenőrizte, majd értesítette a rendőrséget. A járőrök a férfit előállították, és a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.
Ellene információs rendszer felhasználásával elkövetett csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyik büntetőeljárás.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:42, kedd | Helyi
Grőber Attila nyilvános magyarázatot vár az NKA-pályázatok ügyében
2026. Május 05. 07:12, kedd | Helyi
Jubileumra készül Pápa Város Fúvószenekara: 80 éves az együttes
A zenekar a közösségi oldalán jelentette be, hogy a jubileum alkalmából nyári koncerttel és a közönséget is bevonó szavazással készülnek.
2026. Május 04. 15:18, hétfő | Helyi
Bedrogozva, bevont jogsival ült volán mögé
A pápai rendőrök a 83-as főúton fogtak el egy 34 éves férfit.

