Hírek
2020. Október 08. 07:57, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Katonai sátrakat állítottak fel a kórház bejáratainál
Arra készülnek fel, hogy ha Pápán is jelentősen megemelkednek az esetszámok, csak azokat engedik majd be az épületbe, akiket már kint ellenőriztek.
Ebben az esetben ugyanis az első ellenőrzési pont kikerülne a kórház épületéből és a tegnapi napon felállított katonai sátrakban végeznék át az első szűrést, így az épületbe már csak olyanok léphetnének be, akik átestek az ellenőrzésen. Ha ez a vészforgatókönyv nem következik be, akkor a Jókai utcai és a Séllyei utcai bejáratoknál felállított sátrak az időjárás viszontagságaitól védhetik majd az épület előtt várakozókat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 16:45, kedd | Helyi
2026:REFI - Újra megnyílt a Somogyi Galéria
2026. Június 16. 10:46, kedd | Helyi
Köztéri kamerákat szerelnek fel Pápán
Az egyik közlébe már került is belőlük.
2026. Június 16. 10:13, kedd | Helyi
Egyelőre lezárva marad a Plébánia sor
A Pápai Játékfesztivál miatt megváltozott belvárosi forgalmi rend egyelőre érvényben marad, javítják a szakemberek a kimozdult köveket.
2026. Június 16. 07:34, kedd | Helyi
Nagyacsádi gyermekek segítették a rendőrség munkáját, jutalmat kaptak
Két nagyacsádi gyermek fontos információval segítette a rendőröket egy eltűnt személy megtalálásában.

