Hírek
2017. November 27. 09:48, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Kábítószer birtoklásáért emeltek vádat a pápai férfival szemben
A Pápai Járási Ügyészség kábítószer birtoklásának vétsége miatt emelt vádat egy 27 éves pápai férfival szemben.
A férfi 2016. május 1-jén a pápai autóbusz-pályaudvaron egy ismeretlen személytől kábítószert vásárolt, majd annak egy részét a közeli Várkertben, maradékát pedig még aznap este, élettársa lakásán elfogyasztotta. A vádlott 2016. december közepén személygépkocsival közlekedett Pápán, amikor a rendőrök igazoltatták. Az intézkedésnél a férfi ruházatából egy kábítószernek minősülő, fehér színű kristályos anyagot tartalmazó műanyag fecskendő, valamint alufólia csomag került elő, továbbá a vizsgálat kimutatta, hogy a vádlott korábban kábítószert fogyasztott.
A fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 12:14, vasárnap | Helyi
Visszaadnák a pápaiaknak az Esterházy-kastélyt
Újra várja a látogatókat az Esterházy-kastély, amely az elmúlt években eltávolodott a pápaiak mindennapjaitól. Az új vezetés célja, hogy újra magáénak érezze a közösség a pápai kastélyt.
2026. Február 01. 08:14, vasárnap | Helyi
Negyven év a harcművészet szolgálatában
2026. Január 30. 19:07, péntek | Helyi
Bige Dávid: Akkor lesz erős gazdaságunk, ha a kormány békén hagyja az embereket
Bige Dávid közgazdász, a magyar nagyvállalkozó, Bige László fia tartott előadást a pápai Huszár Közösségi Házban, ahol a magyar gazdaság állapotáról és a versenyképesség kérdéseiről beszélt.
2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi
Fókuszban a megelőzés Pápán
A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.

