Hírek
2013. Szeptember 01. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MNO
Juke-ra támad a Kia: a Niro koncepció bemutatkozik
Miközben testvére, a Hyundai a Velosterrel már izgalmasabb vizekre evezett, a Kia eddig a szokványosabb kategóriákban indult harcba. A koreaiak a most bemutatkozó Niro tanulmány nyomdokain indulnak meg új irányokba.
A Frankfurti Autószalonon bemutatkozó Kia Niro a meglehetősen sikeres Nissan Juke számára konkurenciát állító modellt vetíti előre. A gyártó frankfurti formatervezői részlegében megálmodott négykerekű riválisához hasonlóan a kompakt méretekre és a magas, mégis dinamikus felépítésre esküszik.
A robusztus, magabiztos kiállású modell belső terében különleges, ezüstös hatást keltő szövetkárpitot és nagymértékű egyszerűségre törekvést találunk. Bár egyértelműen látszik egyszeri mivolta, mégis szériaközeli státuszt sejtet.

Egyelőre keveset tudni az újdonságról, de annyit a sajtóanyag is megerősített, hogy egy fejlesztés alatt álló, innovatív hajtáslánc kapott helyet a lemezek alatt. Már két hetet sem kell várni, hogy minden részletre fény derüljön. Ha ez bekövetkezik, első kézből szállítjuk majd az információkat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld
NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye
Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.
2026. Április 10. 07:56, péntek | Belföld
Magyar Péter Győrben: Jól nézünk ki!
A Tisza Párt rendezvényére teljesen megtelt a Dunakapu tér.
2026. Április 10. 07:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Nem adjuk a gyerekeinket Ukrajnának
Nem adjuk se a gyerekeinket, se a fegyvereinket, se a pénzünket Ukrajnának - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a kormánypártok debreceni nagygyűlésén csütörtökön.

