Hírek
2019. November 05. 15:30, kedd |
Sport
Forrás: mti
Jövő vasárnap harmadszor rendezik meg a vizes gálát
Jövő vasárnap a Duna Arénában immár harmadszor rendezik meg a vizes gálát, amelyen az érdeklődők együtt sportolhatnak az olimpiai és világbajnok sportolókkal.
"Ez a sport nagy ünnepe" - jelentette ki az M4 Sporton Storcz Botond háromszoros olimpiai bajnok kajakos. "Az esemény célja, hogy minél több amatőrt vegyünk rá a sportolásra".
Storcz elmondása szerint az Ötpróba eseménysorozat keretében sorra kerülő gálán olyan korábbi és jelenlegi kiváló sportolók lesznek jelen, mint Cseh László, Bernek Péter úszók, Kiss Gergely, Märcz Tamás, Fodor Rajmund vízilabdázók, vagy éppen Kozák Danuta, Szabó Gabriella, Csipes Tamara kajakosok.
Az egykori szövetségi kapitány arról számolt be, hogy vízilabdagála, az úszók csillagszóró futama mellett kajakpóló, kajakváltó, sárkányhajózás és műugró bemutató is szerepel a programban.
"Nekünk kajakosoknak is nagy élmény egy ilyen rendezvény, mert kisebb a távolság a szurkolóktól a medencében, mint a kajakos versenypályákon" - mondta Storcz, aki szerint 20 ezren rendszeresen jelen vannak az Ötpróba eseményein.
Az Ötpróba keretében a szurkolók pontokat gyűjthetnek, amelyet értékes sportfelszerelésekre lehet beváltani, a legtöbb pontot összegyűjtők közül pedig 24-en a tokiói ötkarikás játékokon személyesen drukkolhatnak majd a magyar olimpikonoknak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 17:00, péntek | Sport
Forma-1 - A hétvégi Ausztrál Nagydíjon ugrik először a mezőny az ismeretlenbe
2026. Március 06. 16:00, péntek | Sport
Premier League - Szoboszlaié lehet február legszebb gólja
Szoboszlai Dominiknak a Manchester City elleni szabadrúgásgólja is jelölt február legszebb találatára az angol labdarúgó-bajnokság hivatalos honlapján.
2026. Március 05. 08:04, csütörtök | Sport
MOL Magyar Kupa - A négy között a Zalaegerszeg
A Zalaegerszeg hazai pályán 1-0-ra legyőzte szerdán a másodosztályú Soroksárt a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében.

