Hírek
2012. Július 11. 20:16, szerda |
Helyi
Forrás: MTI
Jégeső esett, fákat döntött ki a szél Pápán
Jégeső esett szerda este Pápán, a viharban a szél közúti jelzőtáblát döntött ki, fákat borított az útra, lakóházakra - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelem ügyeletese az MTI-vel.
Lőrincz Gyula elmondta: a hirtelen lezúduló eső, jégeső miatt egy órán belül ötször riasztották a tűzoltókat Pápán. Tájékoztatása szerint a pápai viharban senki nem sérült meg.
Hozzátette: a megye más részén a szárazság okozott problémát, Noszlop mellett például ezer négyzetméteren száraz fű és akácos égett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 10:00, szombat | Helyi
Úgy tűnik, 6 név lesz a pápai és környékbeli szavazólapokon
A Fidesz, a Tisza, a DK és a Mi Hazánk mellett a Jobbik és az MKKP is leadta az induláshoz szükséges mennyiségű ajánlást, igaz, utóbbi kettő szervezet jelöltjének nyilvántartásba vétele még nem jogerős.
2026. Március 07. 07:00, szombat | Helyi
Több pápai közlekedő akadályozta a szirénázó, balesethez igyekvő rendőrautót - Videó
2026. Március 06. 19:23, péntek | Helyi
Súlyosan bántalmazta terhes élettársát a pápai férfi
A pápai nyomozók kezdeményezik a súlyos testi sértést elkövető férfi letartóztatását.
2026. Március 06. 18:35, péntek | Helyi
InfoPápa Podcast - Beszélgetés Nardai Péterrel
Szalóky Zsolt beszélgetett Nardai Péterrel, a Mi Hazánk Mozgalom országgyűlési képviselőjelöltjével.

