Városlista
2026. január 30, péntek - Martina

Hírek

2021. Január 10. 12:38, vasárnap | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.

Illegálisan raktak le veszélyes hulladékot, a pápai rendőrök elfogták őket

Illegálisan raktak le veszélyes hulladékot, a pápai rendőrök elfogták őket

Egy 49 éves nőt és egy 32 éves férfit gyanúsítottként kihallgattak a rendőrök.

Egy gazdasági társaság képviselője értesítette a rendőrséget 2020 szeptemberében arról, hogy Pápán, egy régi telepre ismeretlen személy gépjárműbontásból származó hulladékot, olajos és festékes flakonokat, elektronikai berendezéseket és palahulladékot tett le. Az elhelyezett tárgyak az összetételük miatt veszélyes hulladéknak minősülnek.

Az adatgyűjtés eredményeként a rendőrök azonosították a feltételezett elkövetőket, egy 49 éves helyi nőt és egy 32 éves helyi férfit, majd 2021. január 7-én gyanúsítottként kihallgatták őket.

Ellenük hulladékgazdálkodás rendjének megsértése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folyik eljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 30. 08:24, péntek | Helyi

500 ezer forintos adomány a Mezőörsi KSE közösségétől a Fogyatékosok Nappali Intézménye számára

A Mezőörsi KSE labdarúgóklub tagjai és közössége 500 ezer forint adományt adott át az Ujvári János Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő Fogyatékosok Nappali Intézménye részére.

2026. Január 29. 19:17, csütörtök | Helyi

Kiderült, miért vannak még fent az ünnepi díszek a városban

Pápa városában a karácsonyi ünnepi díszek bontása technikai okok miatt késik. A város magasemelő gépe még decemberben meghibásodott, és az ünnepi időszakot követően tudta csak fogadni a szerviz a javításra.

2026. Január 29. 07:20, csütörtök | Helyi

Üzleteket fosztogatott a 18 éves pápai fiatal

Fiatal kora ellenére meglehetősen hosszú a bűnlajstroma.

2026. Január 29. 07:00, csütörtök | Helyi

Grőber Attilával egyeztetett Molnár Bálint

Egyeztetést folytatott Grőber Attila, Pápa város polgármestere és Molnár Bálint, a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselőjelöltje Pápa jelenlegi helyzetéről és a város jövőjét érintő legfontosabb kérdésekről.