Hírek
2016. Május 17. 20:40, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.)
Hétvégén megkezdődnek a városrészi programok
Szombaton az Acsády Sportpályán tartják az idei év első városrészi napját.
Ha május, akkor majális- kezdte az esemény beharangozóját Bocskay László önkormányzati képviselő. A Fáy, a Huszár lakótelepek és környékbeli családi házas övezetek lakói mellett természetesen mindenkit szeretettel várnak a majálison. A tavalyi évhez képest változás lesz a délelőtti főzőverseny rendjében. - Az idei évtől teljes egészében jótékony célra fordítjuk a főzőverseny bevételét. Az induló csapatok saját maguk vásárolják meg az alapanyagokat, egy-egy elkészült pörköltet 500 forintért lehet megvásárolni. A Városrészi Majális főzőversenyének bevételét a Gróf Esterházy Kórház Gyermekosztálya javára ajánlják fel, ahol szerkényeket vásárolnának a kis betegek számára - mondta el Bocskay László.
A koradélutáni órákban inkább a gyermekekhez szólnak a programok, később inkább az idősebb korosztályt célozzák meg a szórakoztató elemek. Idén szerveznek kísérőprogramokat, a kisebbek legnagyobb örömére lesz légvár és pónilovaglás is. A rendezvény sztárvendége Márió lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi
Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán
Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.
2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi
Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni
Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.
2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi
Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására
Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

