Hírek
2012. Április 16. 14:19, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Három éve erre várnak a szurkolók
Hároméves szünet után ismét lehet Pakisztánban nemzetközi krikettmérkőzéseket rendezni.
Április 29-én és 30-án Lahorban a bangladesi együttes lesz a házigazdák ellenfele, a nemzetközi szövetség (ICC) a biztonsági szabályok maximális betartására kérte a pakisztániakat.
A tiltásra azért került sor, mert 2009-ben Lahorban álarcos terroristák megtámadták a Srí Lanka-i válogatottat. A merényletben hat rendőr és két civil meghalt, hat játékos és brit segédedzőjük pedig megsebesült.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 20. 20:08, hétfő | Sport
Gokart - Nagy Ádám: Bronzérem a szezonnyitón
Egy harmadik hellyel kezdte Nagy Ádám a 2026-os gokartszezont.
2026. Április 20. 11:00, hétfő | Sport
Bundesliga - Harmincötödször bajnok a Bayern München
A címvédő Bayern München 4-2-re legyőzte hazai pályán a VfB Stuttgartot vasárnap délután a német labdarúgó Bundesliga 30. fordulójában, és ezzel megszerezte 35. bajnoki aranyérmét.
2026. Április 20. 09:36, hétfő | Sport
Horváth Andrea gokartversenyző, FIA Elnöki Éremben részesült.
A Nemzetközi Automobil Szövetség egyik legrangosabb nemzeti elismerésében, mint a 2025-ben legtöbb pontot gyűjtő magyar női autóversenyző Horváth Andrea, FIA Elnöki Éremben részesült.

