Hírek
2021. Július 04. 08:55, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Halálos kerékpáros baleset történt Szegeden
Halálos kerékpáros baleset történt vasárnapra virradóra Szegeden - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte: eddig ismeretlen okból és körülmények között éjjel fél 2 előtt Szeged-Szőregen a Szerb utcán lévő kerékpárúton egy biciklis az egyik kanyarban egy fának ütközött, és leesett a bicikliről. A férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja - tudatta a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 13:41, csütörtök | Belföld
Az amerikai külügyminiszter vagy Orbán Viktor nem mond igazat?
Marco Rubio egyéves hosszabbításról, míg a magyar miniszterelnök korlátlan szankciómentességről beszélt az orosz energiaellátás kapcsán.
2025. November 13. 07:35, csütörtök | Belföld
Biztonságpolitikai szakértő: Egy vezető elméje nem nyilvános adat
Tarjányi Péter szerint egy szakember számára aranybánya Orbán Viktor elmeállapotáról az ATV riport alatt készült papírlap.

