Hírek
2011. Július 13. 10:31, szerda | Helyi
Haladnak a munkálatok, kordonokat helyeztek ki a Fő téren
A Fő tér nagy része munkaterület, így a gyalogosok elől is lezárták a teret a járda mentén.
Kordonok kerültek kihelyezésre a Fő téren a járda mentén. Megkezdődtek a gépi munkálatok, folyamatosan marják fel az aszfaltot. A kordonon belülre csak a behajtási engedéllyel rendelkező helyijáratú autóbuszok és a munkagépek hajthatnak be.
A Deák Ferenc utca - Fő utca kereszteződés építése is folytatódik. A már lerakott macskakövekből kirajzolódik a leendő nyomvonal és a fekvőrendőrök elhelyezkedése.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 20:37, szombat | Helyi
Megrongálták a vasútállomás aluljárójában lévő galériát
Vandálok törtek-zúztak a pápai vasútállomás aluljárójában - derült Venczel Csaba önkormányzati képviselő Facebook posztjából.
2026. Május 01. 12:22, péntek | Helyi
Elballagtak Pápa végzős diákjai – megtelt ünneplő fiatalokkal a belváros
Május 1-jén ismét megrendezték Pápa egyik legszebb és legmeghatóbb hagyományát, a Városi Ballagást.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Május 01. 09:00, péntek | Helyi
Gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán
Közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt emelt vádat a Veszprémi Járási Ügyészség azzal a 75 éves nővel szemben, aki tavaly januárban gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán.

