2024. április 19, péntek - Emma

2012. November 14. 07:48, szerda | Helyi sport
Forrás: nso.hu

Győzelem a Videoton ellen!

A Ligakupa C csoportjának 5. fordulójában a Lombard Pápa a Videoton ellen aratott győzelmet kedden.

A 7. percben vezetéshez jutott a második csapatával felálló Videoton Pápán, és a mezőnyfölényhez jutó házigazdák egészen a második félidő közepéig hiába mozgósítottak nagy erőket az egyenlítésért, az csak a tizenötödik (!) szögletüket követően jött össze. Rá négy perccel azonban egy szabadrúgásból már a vezetést is megszerezte a Lombard. A hajrában előbb a fehérváriak egyenlíthettek volna, majd a házigazdák bebiztosíthatták volna a sikerüket, az eredmény azonban már nem változott. A Videoton első vereségét szenvedte el, míg a két meccsel kevesebbet játszó Lombard harmadik sikerével feljött rá - írja az nso.hu.