Hírek
2018. Augusztus 31. 18:01, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Gumiabroncsokat és felniket lopott
Több százezer forint értékben lopott el gumiabroncsokat és felniket egy gércei férfi Pápán. A rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki.
A sértett 2018. július 30-án reggel értesítette a rendőrséget arról, hogy a tulajdonában levő autókereskedés udvarának drótkerítését ismeretlenek megbontották, majd a telephelyről több százezer forint értékben loptak el gumiabroncsokat, valamint lemez- és alufelniket.
A pápai nyomozók az adatgyűjtés eredményeként 2018. augusztus 29-én délelőtt gyanúsítottként hallgattak ki egy 36 éves gércei lakost. A férfi elismerte, hogy 2018. július utolsó napjaiban megjelent az autókereskedésnél, kivágta annak drótkerítését, és több garnitúra gumiabroncsot, valamint felniket tulajdonított el onnan. A lopott tárgyakat tovább értékesítette.
A férfi ellen lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Pápai Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi
Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán
Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.
2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi
Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni
Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.
2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi
Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására
Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

