Hírek
2024. Október 28. 21:47, hétfő |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Garázs lángolt a Vízmű utcában
Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy garázs Pápán, a Vízmű utcában. Az épületben lomokat tároltak, a helyi hivatásos tűzoltók felfeszítették a szomszédos garázsokat is, az egyikből egy gázpalackot vittek ki. A rajok két vízsugárral oltják a lángokat. A tűz veszélyezteti a vízmű szomszédos telephelyén lévő gépjárműveket is.
Frissítés:A városi hivatásos tűzoltók több vízsugárral eloltották a Vízmű utcában égő garázst. A lángok másik garázsra nem terjedtek át. Az egység az épületben tárolt nagy mennyiségű lomot távolítja el, a munkát egy rakodógép is segíti.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 07:35, péntek | Helyi
Hőségriasztás - Grőber Attila: Fokozottan figyeljünk magunkra és egymásra
Piros figyelmeztetés van érvényben, a következő napokban tartós kánikulára kell számítani. Grőber Attila, Pápa polgármestere arra kéri a lakosságot, hogy a nagy melegben fokozottan figyeljenek saját magukra és egymásra is.
2026. Július 30. 16:36, csütörtök | Helyi
Négy vízsugárral oltják a lángokat a Török Bálint utcában
Egy sorház legszélső lakásában keletkezett tűz Pápán, a Török Bálint utcában.
2026. Július 30. 13:18, csütörtök | Helyi
Magyarország 365 fotókiállítás nyílik a Pannonia Reformata Múzeumban
Augusztus 18-án különleges fotókiállítás nyílik Pápán: a Pannonia Reformata Múzeum időszaki kiállítóterében láthatja a közönség a Magyarország 365 válogatott fotóit.
2026. Július 30. 08:08, csütörtök | Helyi
A Városházán fogadták az új megyei rendőrkapitányt
A Városházán tett bemutatkozó látogatást Molnár Gábor rendőr dandártábornok, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság új vezetője.

