Hírek
2023. December 07. 08:07, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), VMRFK
Fokozott ellenőrzést tartott a rendőrség, egy nap alatt 75 fővel szemben intézkedtek
A balesetek számának csökkenése érdekében a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai folyamatosan ellenőrzik a járművezetőket, és kiszűrik a szabálytalankodókat.
A rendőrök 2023. december 5-én a vármegye főútjain végeztek közlekedési akciót, mely során 31 fővel szemben közigazgatási bírságot szabtak ki, melyből egy kivételével valamennyien a biztonsági öv használatának elmulasztása miatt kapták azt. Helyszíni bírságot összesen 44 sofőrnek adtak a járőrök, közülük 30-an az elsőbbségre vonatkozó szabályt szegték meg, 8-an pedig kézben tartva használták a mobiltelefont vezetés közben.
A rendőrök ezeken túl szabálytalanul kanyarodó és elsőbbségre vonatkozó szabályt megsértő autósokkal, továbbá lejárt műszaki érvényességű járművel közlekedőkkel szemben is intézkedtek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi
Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán
Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.
2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi
Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni
Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.
2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi
Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására
Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

