Hírek
2018. Március 17. 12:53, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Elfáradt, majd segítséget kért a kocsitolvaj
Egy 21 éves férfi ellen javasolnak vádemelést a dabasi rendőrök, aki a gyanú szerint tavaly ősszel lopott el egy személykocsit Örkényben.
A Dabasi Rendőrkapitányságon indult eljárás egy örkényi férfi ellen lopás bűntett, valamint egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A nyomozás adatai szerint a 21 éves férfi 2017. október 20-án este egy örkényi utcában leparkolt kocsi ablakát betörte, majd a járművet eltolta a helyszínről. Cselekménye közben elfáradt, így egy arra járó gyanútlan állampolgártól kért segítséget, mondván, elromlott autója vontatásában kér közreműködést. Ezek után az autót egy örkényi üzlet előtt parkolta le, majd rendszámtábláit leszerelte.
A dabasi rendőrök azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit az eljárás során gyanúsítottként hallgattak ki, majd az ellene folytatott nyomozás befejezését követően az ügy iratait vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek

