Hírek
2017. Szeptember 04. 20:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), origo.hu
Ekanem Bálint is szerepel a Sztárban sztár következő évadában
A pápai származású énekesre figyelt fel a TV2 és hívta meg egyik legsikeresebb műsorába.
Ekanem Bálint már utolsó éves gimnazistaként szerepet kapott a Madách Színházban, a Jézus Krisztus Szupersztárt próbálta.
„Attól kezdve dolgozom ott színészként, de azóta más színházakban is kapok szerepeket szabadúszóként. A Madáchban ismertem meg Puskás Petit, akivel már három éve zenélünk együtt a The Biebersben” - mesélte az Origónak.
Nagyon meglepődött, mikor egy korai reggelen a TV2-től keresték a Sztárban sztár miatt, de nem gondolkodott sokat a válaszon. „Ők ébresztettek a kérdéssel, hogy van-e kedvem jönni, és mivel tavaly Veréb Tomi szerepelt benne, és meg is nyerte, pontosan tudtam, hogy miről van szó. Őt is a színházi körökből ismerem, sokat játszottunk együtt. Szurkoltam neki, aztán meg kicsit irigykedtem is rá, mikor Caramel dalát előadta, azt én is szívesen énekelném.
Ha a színpadon feldolgozásokat játszunk, igyekszünk minél inkább a saját stílusunkra átformálni, hogy ne azt butítsuk le. Teljesen más oldalról kell majd megközelíteni most egy dalt, hisz az lesz a cél, hogy a lehető legjobban hasonlítson” - tette hozzá.
Úgy érzi, színészi és énekesi kihívás is egyben a műsor, ahol a mimikát, kézmozgást ugyanúgy le kell venni, mint az énekhangot. „Vannak különleges hangú emberek, akiknek nem egyszerű lekoppintani a hangját, ők lesznek a legnehezebbek. Belenézegettem már dalokba, kicsit gyakorolgattam, hátha ez segít majd amikor megkapok egy-egy feladatot, de lesz mit finomítani az élő adásig, úgy érzem.
„Pont úgy jött ki, hogy a színházban két darabban játszom majd ősszel, a zenekarral is kevesebb buli lesz, hisz Peti is forgatni fog, úgyhogy lazább időszak lesz, simán tudok a Sztárban sztárra koncentrálni. Veréb Tomi egyébként adott pár jó tanácsot, azt mondta, hogy ő minden nap gyakorolt kicsit, és ha megteszek mindent, akkor nem fogom bánni, hogy kiesem. Olyan nevek vannak a műsorban, akiknek egy részét csak néztem a tévében én is, mikor megnyertek egy-egy tehetségkutatót, nem lesz könnyű dolgom, de a színházi rutin miatt talán lesz egy kis előnyöm a színjátszás szempontjából” - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 10:00, szombat | Helyi
Úgy tűnik, 6 név lesz a pápai és környékbeli szavazólapokon
A Fidesz, a Tisza, a DK és a Mi Hazánk mellett a Jobbik és az MKKP is leadta az induláshoz szükséges mennyiségű ajánlást, igaz, utóbbi kettő szervezet jelöltjének nyilvántartásba vétele még nem jogerős.
2026. Március 07. 07:00, szombat | Helyi
Több pápai közlekedő akadályozta a szirénázó, balesethez igyekvő rendőrautót - Videó
2026. Március 06. 19:23, péntek | Helyi
Súlyosan bántalmazta terhes élettársát a pápai férfi
A pápai nyomozók kezdeményezik a súlyos testi sértést elkövető férfi letartóztatását.
2026. Március 06. 18:35, péntek | Helyi
InfoPápa Podcast - Beszélgetés Nardai Péterrel
Szalóky Zsolt beszélgetett Nardai Péterrel, a Mi Hazánk Mozgalom országgyűlési képviselőjelöltjével.

