Hírek
2016. November 29. 09:16, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu - Pápai Rk.
Együtt az idősek biztonságáért
Csóton élő idősek számára adott vagyonvédelmi tanácsokat a helyi körzeti megbízott és polgárőr társa.
Az adventi időszakban gyakrabban előforduló vagyon elleni bűncselekményekről és azok megelőzési lehetőségeiről tájékoztatta a csóti időseket Fűzfa László címzetes főtörzszászlós körzeti megbízott és a vele szolgálatot teljesítő polgárőr 2016. november 25-én. Az otthonukban felkeresett szépkorúak figyelmét felhívták arra, hogy idegeneket ne engedjenek be magukhoz, valamint az utcakaput és a bejárati ajtót akkor is tartsák zárva, ha a lakásban vagy az udvaron tartózkodnak. A meglátogatott nyugdíjasok áldozatvédelmi kiadványokat is kaptak, amelyekből további hasznos vagyonvédelmi praktikákat sajátíthatnak el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 22. 11:19, szerda | Helyi
Szénabálák égtek Marcaltőnél
A tűzoltók három vízsugárral fékezték meg a lángokat.
2026. Július 22. 07:33, szerda | Helyi
Forgalmi és parkolási korlátozások a Március 15. téren
Az E.ON tájékoztatása szerint 2026. július 21. és július 24. között transzformátor-állomás cseréje miatt ideiglenes forgalmi és parkolási korlátozások lépnek életbe Pápa belvárosában, a Március 15. téren.
2026. Július 21. 20:09, kedd | Helyi
Országos bajnokságot rendeznek a Bakonyban – kerékpárosokra kell számítani az erdei utakon
Július 26-án, vasárnap rendezik meg a Bakony Gravel Országos Bajnokságot, amelynek versenyközpontja a Huszárokelőpusztai Vadászház lesz.

