Hírek
2018. Április 10. 13:19, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Egymásnak feszültek a helyi jobbikos vezetők a választási vereség után
Süle Zsolt és Orbán Imre írt néhány erőset a közösségi oldalon.
Süle Zsolt önkormányzati képviselő a vasárnapi választás margójára - címmel írta meg véleményét. A posztban pozitívan ír a Jobbik szerepléséről: "a több ezer főt számláló jobbikos közösség és a milliónyi szimpatizánsunk, történetének a legjobb eredményét érte el" és ebben az eredményben saját munkájának is látja a foganatját. "Hiszen Pápán 2014-ben egy, a pártok rangsorába harmadik helyezettet vettem át és nagyon kemény munkával küzdöttük fel magunkat a mostani eredményig" - írja és a mostani választási rangsort idézi. A posztban egyébként nincs szó a párt egyéni jelöltjéről, Töreki Milánról, aki egyébként egyéniben több szavazatot kapott, mint a Jobbik pártlistája (23.71%, míg a Jobbik, mint párt 20.94%-ot.). A bejegyzés további részében Süle Zsolt a jövő veszélyeiről, kihívásairól ír, valamint arról, hogy ezek ellen miként fog küzdeni ő és pártja.
A bejegyzésnél már csak Orbán Imre, volt kampányfőnök hozzászólása érdekesebb, melyben arra utal, hogy Süle nem igazán tette oda magát a kampányban.
És ennek a véleményének már a kampány során is hangot adott.
Lista kép: veol.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 17:31, kedd | Helyi
Baleset miatt pótlóbusz jár Vaszar–Pápa–Mezőlak útvonalon
2026. Április 21. 11:11, kedd | Helyi
Elhunyt Csót polgármestere, Kékesi István
Mély megrendüléssel értesült a közösség arról, hogy elhunyt Csót község hosszú ideje szolgáló, nagy tiszteletnek örvendő polgármestere, Kékesi István.
2026. Április 21. 07:46, kedd | Helyi
Elkészült az útjavítás a Fő téren, újra zavartalan a közlekedés
Kicserélték a kimozdult köveket és kijavították a kövek közti fugát a Fő téren átvezető úton.
2026. Április 20. 09:03, hétfő | Helyi
Ismét olyan elnöke lehet az Országgyűlésnek, aki ezer szállal kötődik Pápához
16 éven át a pápai származású Kövér László volt a házelnök, a kormányváltást követően pedig az a Forsthoffer Ágnes lehet az Országgyűlés elnöke, aki szintén számos ponton kapcsolódik városunkhoz.

