Hírek
2017. Október 08. 19:21, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Egy rakás agancsot lopott a gondnok

A tatabányai nyomozók gyanúsítottként kihallgatták a tettest.
A Tatabányai Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 46 éves tatabányai lakos ellen.
A gyanúsított egy Várgesztes közelében lévő gazdaságnál dolgozott gondnokként. A férfi tudta, hogy a tulajdonos melyik épületben tart szarvas trófeákat. A sértett október 7-én ellenőrizte az értékes trófeagyűjteményét. Azokból több darab is hiányzott, ezért értesítette a rendőröket. A járőrök megállapították, hogy a gondnokként dolgozó férfi folyamatosan lopott a trófeákból. A tettes azt is elmondta, hogy az agancsokat fűrésszel levágta és azokat értékesítette.
A rendőrök a házkutatás során összesen 19 darab szarvas koponyacsontot foglaltak le, melyről az agancsokat a gyanúsított levágta. A rendőrök megtalálták a vágásokhoz használt fűrészt is. A férfit a fenti napon 20 óra 10 perckor a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 07. 13:44, csütörtök | Kék hírek
Katalizátorokból kinyert nemesfémekkel illegálisan kereskedő cégre csapott le a rendőrség
Katalizátorokból kinyert nemesfémekkel illegálisan kereskedő cég kerepesi telephelyére csapott le a rendőrség és a társhatóságok
2023. November 30. 08:16, csütörtök | Kék hírek
Amerikai katonának adta ki magát, több alkalommal is utalt neki pénzt a magyarországi nő
A balatonalmádi sértett megismerkedett egy magát amerikai katonának valló személlyel az egyik közösségi portálon.
2023. November 29. 17:27, szerda | Kék hírek
Elítélték a tanárt, aki kiskorúval folytatott szerelmi viszonyt
Nem jogerősen tíz hónap, két évre felfüggesztett börtönbüntetésre ítélte a Püspökladányi Járásbíróság azt a tanárt, aki iskolája kiskorú diákjával folytatott szerelmi viszonyt
2023. November 24. 10:15, péntek | Kék hírek
Másfél év alatt 171 millió forintot szerzett idős áldozatától a csaló
Különösen nagy kárt okozó csalás, sikkasztás és gondozási kötelezettség elmulasztásának bűntette miatt emelt vádat a Veszprémi Járási Ügyészség egy idős, beteg embert kihasználó 52 éves férfi ellen.