Hírek
2016. Augusztus 24. 07:55, szerda |
Bulvár
Forrás: 24.hu
Egy nudista legérzékenyebb testrészébe akadt bele a csali
Herbert Fendttel a legszörnyűbb dolog történt, ami csak megeshet, ha az ember természetes vízben fürdik...
A német férfi – aki egyébként nudista – az Augsburg mellett található Kaisersee-ben pancsolt, amikor kegyetlen fájdalmat érzett odalent - írja a 24.hu.
A Daily Mail szerint Fendt (akit egyébként nem így hívnak, csak érthető okokból nem szeretne valódi nevén megszólalni ebben a kényes ügyben) miután észrevette, hogy horogra akadt a pömpölője, azonnal kiabált a parton álló horgásznak, hogy ez nem igazi kapás, és nehogy beakasszon (mármint nehogy elkezdje cibálni a botját) (mármint a horgászbotot).
A szerencsétlenül járt nudista kivergődött a vízből, átvágta a damilt, és a horoggal a kukijában biciklire pattant, és kórházba ment. Az orvosok megszabadították a férfit az alkalmi piercingtől, fertőtlenítették a pöcörőjét.
A Kaisersee egyébként elsősorban horgászó, így a strandolók saját felelősségre fürdőzhetnek benne. A nudista úriember (aki most egy hétig biztosan nem úszkálhat) elmondta: szeretne még csobbanni a tóban, mindenképp visszatér a szomorú eset helyszínére.
A kép illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
2026. Január 21. 07:22, szerda | Bulvár
A fizikai mesterséges intelligencia új korszakot nyit a robotikában egy kutatás szerint
2026. Január 20. 07:08, kedd | Bulvár
Oxfam: a világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly
A világ dollármilliárdosainak vagyona 16 százalékkal nőtt tavaly, háromszor gyorsabban az elmúlt öt év átlagánál

