Hírek
2014. Június 27. 11:59, péntek |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság
Egy nap alatt a bíróság elé
Bíróság elé állítási javaslattal zárta le a Pápai Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya az ellen a 20 éves pápateszéri lakos ellen folytatott nyomozást...
...aki a megalapozott gyanú szerint cd lemezeket, mobilinternet készüléket, fülhallgatókat tulajdonított el két pápai hipermarketből.
A rendelkezésre álló adatok szerint a gyanúsított 2014. június. 25 napon felkereste a Pápai Tesco Áruházat, majd ezt követően az Interspar Áruházat is. A lopás tényét az Interspar Áruház biztonsági őre fedezte fel, aki a csomagátvizsgálást követően észlelte, hogy nem csak az ő áruházukból eltulajdonított értékeket rejt az elkövető hátizsákja.
A férfi a Pápai Rendőrkapitányságra előállítását követően tényfeltáró beismerő vallomást tett, melyben előadta a két áruházi lopás módját, de a miért-re nem tudott választ adni. Az eltulajdonított értékeket a kapitányság munkatársai hiánytalanul átadták az áruházaknak.
Az eljáró hatóság a lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozás iratait 2014.június.26-án bíróság elé állítási javaslattal küldte meg a Pápai Járási Ügyészséghez.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 20:37, szombat | Helyi
Megrongálták a vasútállomás aluljárójában lévő galériát
Vandálok törtek-zúztak a pápai vasútállomás aluljárójában - derült Venczel Csaba önkormányzati képviselő Facebook posztjából.
2026. Május 01. 12:22, péntek | Helyi
Elballagtak Pápa végzős diákjai – megtelt ünneplő fiatalokkal a belváros
Május 1-jén ismét megrendezték Pápa egyik legszebb és legmeghatóbb hagyományát, a Városi Ballagást.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Május 01. 09:00, péntek | Helyi
Gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán
Közúti baleset gondatlan okozásának vétsége miatt emelt vádat a Veszprémi Járási Ügyészség azzal a 75 éves nővel szemben, aki tavaly januárban gyalogátkelőhelyen ütött el egy fiatal fiút Pápán.

