Hírek
2014. Június 11. 16:23, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Csütörtöktől szombatig forgalomkorlátozás lesz az M15-ös autóúton
Burkolatjavítás miatt csütörtökön, pénteken és szombaton forgalomkorlátozásra kell számítani az M15-ös autóút egyes szakaszain, a személyautók a Mosonmagyaróvár-150-es út-Rajka útvonalon kerülhetnek - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-t.
Csütörtökön 7 és 19 óra között jelzőlámpás forgalomterelés lesz a 12-es és 14-es kilométer között. Pénteken a 8-as és a 9-es kilométer között folytatódik a burkolatjavítás, ezért ott - szintén 7 és 19 óra között - lesz jelzőlámpás korlátozás.
Szombaton 7 és 18 óra között aszfaltozás miatt lezárják az M1-es autópálya M15-ös autóúti kihajtóját (165-ös csomópont), emiatt a Rajka felé közlekedők a 168-as csomóponton keresztül a 101-es, majd onnan az 1-es úton keresztül juthatnak el az M15-ös autóútra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

