Hírek
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap |
Belföld
Forrás: Idokep.hu
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
Vasárnap még enyhe, több helyen trópusi éjszakában lesz részünk. Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés. Többfelé élénk, erős északi, északnyugati szél söpri ki a forró levegőt. A szombati naphoz képest
4-9 fokkal eshetnek vissza a maximumok,
28 és 33 fok között tetőzhet a hőmérséklet. Elszórtan, legkisebb eséllyel északnyugaton alakulhatnak ki záporok, zivatarok, melyeket helyenként felhőszakadás, 1-2 centis jégeső is kísérhet.
Hétfőn is több helyen megélénkül, keleten megerősödik az északias szél. Napos, gomolyfelhős idő lesz csapadék nélkül. A délutáni maximumok még a vasárnapinál is barátibb tartományban, 26 és 31 fok között alakulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 15. 07:42, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a befagyasztott orosz devizatartalék lefoglalása és átadása Ukrajnának a háborúba való belépés közvetlen mozdulata
Ha nincs rezsivédelem Magyarországon, alacsonyabb életszínvonal kopogtat be az ajtón - mondta Orbán Viktor a Mandiner Hotel Lentulai című műsorában vasárnap.

