Hírek
2015. Február 05. 13:44, csütörtök |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság
Az úttesten ült, rendőr és polgárőr kísérte haza
Az úttest közepén, a havas aszfalton ült az a takácsi férfi, akit a helyi körzeti megbízott és polgárőr társa helyezett biztonságba 2015. február 1-jén.
Szabó Péter r. törzsőrmester körzeti megbízott és a Takácsi Polgárőr Egyesület egyik tagja 2015. február 1-jén – közös szolgálatteljesítésük során – 20 óra 40 perckor Takácsi községben egy férfira lettek figyelmesek, aki az úttest közepén, a hóban ült. A megszólított férfi elmondta, hogy hazafelé menet megbotlott és a földre esett. A rendőr és társa felsegítették, majd biztonsági intézkedés keretében hazakísérték a helyi lakost, megelőzve kihűlését az esti hideg időben.
A fotó ilusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 18:09, kedd | Helyi
Kulja András járt választókerületünkben
A Tisza Párt politikusa, Kulja András a Veszprém vármegyei 4-es választókerületben járt, ahol Ujvári Szilvia országgyűlési képviselőjelölttel közösen találkozott helyiekkel.
2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi
Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében
Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

