Hírek
2021. December 23. 07:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Az ünnepek alatt is van lehetőség oltásra, időpontfoglalással
Továbbra is biztosított a lehetőség a koronavírus elleni oltás mielőbbi felvételére: a kórházi oltópontokon az ünnepek alatt is van lehetőség akár első, akár megerősítő oltásra előzetes időpontfoglalással
- közölte a koronavirus.gov.hu szerdán. A kormányzati portálon azt írták: az ünnepek alatt a kórházi oltópontok december 24-én 8 és 14 óra között, december 25-én és 26-án 8 és 16 óra között, december 27-étől 30-áig 8 és 18 óra között, december 31-én és január 1-jén 8 és 16 óra között lesznek nyitva.
Időpontfoglalás a www.eeszt.gov.hu/hu/web/guest/covid-oltas-idopontfoglalas webcímen lehetséges. Az első oltásra azok tudnak időpontot foglalni, akiknek már érvényes regisztrációjuk van. Regisztrálni a www.vakcinainfo.gov.hu oldalon lehet - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben

