Hírek
2026. Július 07. 07:29, kedd |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Az aljnövényzet és a tarló égett Tétnél
Mintegy két hektáron ég a tarló Tét külterületén, a 8417-es út melletti szakaszon. A lángok a lábon álló gabonát és az akácerdő alját is elérték. A tüzet Győri, Pápai Hivatásos valamint a Téti, Koroncói és Enesei Önkéntes Tűzoltókkal közösen 3 mezőgazdasági erőgép segítségével eloltottuk.

Fotó: Győrszemere Község Tűzoltó Egyesülete
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 09:34, szombat | Helyi
25 éves a pápai Bázisrepülőtér
„Legyen ez a jubileum egyszerre számvetés és új kezdet. Emlékeztessen bennünket arra, hogy a múlt értékei adják a jövő erejét, és hogy minden újabb siker azok munkájára épül, akik előttünk jártak”
2026. Július 11. 09:05, szombat | Helyi
11 hektáron égett a gabona és az erdő aljnövényzete Tétnél
A tüzet a Győri, Pápai, Csornai Hivatásos valamint a Téti, Koroncói, Abdai és Grőyszentíváni Önkéntes Tűzoltókkal közösen a Katasztrófavédelmi Műveleti Szolgálat irányításával sikerült eloltani.
2026. Július 10. 07:45, péntek | Helyi
Mezőörsön kezdi a Magyar Kupa-szereplést a Perutz, kialakult az NB III-as mezőny is
Kialakította a Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága a MOL Magyar Kupa első fordulójának párosítását.
2026. Július 10. 07:38, péntek | Helyi
Tapolcafőn egész napos programokkal várják az érdeklődőket a falunapon
Sport, családi programok, gyermekfoglalkozások, habparty, tombola és esti koncert is szerepel a Tapolcafői Falunap idei programjában.

