Hírek
2025. Március 06. 14:55, csütörtök |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Átvette megbízólevelét Kerti Györgyi
A vasárnapi időközi választás győztese boldogan és hálásan nyilatkozott az eseményt követően.
A ma kora délutáni alkalmon Édes Ágnes, a Helyi Választási Bizottság elnöke ismertette a választás előzményeit és eredményét. Mint ismeretes, a vasárnapi voksolásra Grőber Attila lemondása miatt került sor. A 3. számú választókörzetben a Fidesz-KDNP által támogatott Heizer Zoltánné 293, míg Kerti Györgyi, a Közösen Pápáért Egyesület jelöltje 898 darab érvényes szavazatot kapott. Édes Ágnes gratulált a megválasztott képviselőnek és jó munkát kívánt neki.

Kerti Györgyi megbízólevelének átvételét követően fogadta a polgármester, a képviselőtársak, családtagok és barátok gratulációját, majd boldogan nyilatkozott a sajtó számára. - Mindenkinek szeretném megköszönni, aki megtisztelt a bizalmával. Nagyon szeretnék kapcsolatban maradni a választókkal, a Facebook-on már elkészült a választókerület csoportja, ahova várom a lakók csatlakozását. Fontos, hogy közelebb tudjuk hozni az embereket egymáshoz, hogy valódi közösség formálódjon. A lakókkal együttműködésben kívánom megvalósítani a választási programomat - fogalmazott Kerti Györgyi.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 03. 07:00, vasárnap | Helyi
Majális a múzeumban: kézműves programokkal, néptánccal és sok mosollyal telt meg a református udvar
Vidám forgatag, népzene, kézműves foglalkozások és családi programok várták az érdeklődőket szombat délután a Pannonia Reformata Múzeum udvarán, ahol idén is megrendezték a hagyományos Múzeumi Majálist.
2026. Május 02. 20:37, szombat | Helyi
Megrongálták a vasútállomás aluljárójában lévő galériát
Vandálok törtek-zúztak a pápai vasútállomás aluljárójában - derült Venczel Csaba önkormányzati képviselő Facebook posztjából.
2026. Május 01. 12:22, péntek | Helyi
Elballagtak Pápa végzős diákjai – megtelt ünneplő fiatalokkal a belváros
Május 1-jén ismét megrendezték Pápa egyik legszebb és legmeghatóbb hagyományát, a Városi Ballagást.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

