Városlista
2026. február 1, vasárnap - Ignác

Hírek

2022. Szeptember 26. 09:12, hétfő | Belföld
Forrás: Infovárosok

Ablaktisztítás közben zuhant ki egy nő a harmadik emeletről Siófokon

Ablaktisztítás közben zuhant ki egy nő a harmadik emeletről Siófokon

Siófokon, a Fokihegy városrészen, vasárnap délelőtt.

Vajda Eszter, a Somogy megyei rendőrség szóvivője megerősítette a Deltahírek.hu értesüléseit, miszerint egy nő, ablaktisztítás közben kizuhant az ablakon.

A portál úgy tudja, a 46 éves nő a harmadik emeletről esett a mélybe. A helyszínre érkezők az ablak tisztításához szükséges eszközöket is megtalálták az ablakban.
Helyi hírek szerint a nő életéért hosszú percekig küzdöttek, még mentőhelikopter is érkezett. A küzdelem perceit döbbenten nézték a helyiek, végül nem tudták megmenteni a nő életét.

A rendőrség általános közigazgatási rendtartás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit.

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld

Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk

Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld

Csézy is csatlakozott a Tiszához

Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld

Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket

- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.