Hírek
2017. Március 25. 12:39, szombat |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu, kisalfold.hu
A vétlen autósok kerültek az árokba a 83-ason
Egy szabálytalan előzés miatt a vétlen autósok kerültek bajba Győrszemerénél.
A 83-as főút 64-es kilométerszelvényében, Győrszemere közelében történt baleset szombat reggel 7 óra előtt. A Kisalföld olvasójától úgy tudja, a balesetet szabálytalan előzés okozta, amelynek következtében a vétlen autósok kerültek az árokba. Személyi sérülés nem történt.
Fotó: kisalfold.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 13:01, hétfő | Helyi
Pápai kötődésű támogatottak is szerepelnek az NKA vitatott listáján
Kulturális és közösségépítő programok megvalósítására összesen 27 millió forintot kapott Unger Tamás, illetve a szintén Fidesz-közeli Pápai Közösségi Hagyományőrző Egyesület.
2026. Május 03. 07:00, vasárnap | Helyi
Majális a múzeumban: kézműves programokkal, néptánccal és sok mosollyal telt meg a református udvar
Vidám forgatag, népzene, kézműves foglalkozások és családi programok várták az érdeklődőket szombat délután a Pannonia Reformata Múzeum udvarán, ahol idén is megrendezték a hagyományos Múzeumi Majálist.
2026. Május 02. 20:37, szombat | Helyi
Megrongálták a vasútállomás aluljárójában lévő galériát
Vandálok törtek-zúztak a pápai vasútállomás aluljárójában - derült Venczel Csaba önkormányzati képviselő Facebook posztjából.
2026. Május 01. 12:22, péntek | Helyi
Elballagtak Pápa végzős diákjai – megtelt ünneplő fiatalokkal a belváros
Május 1-jén ismét megrendezték Pápa egyik legszebb és legmeghatóbb hagyományát, a Városi Ballagást.

