Hírek
2022. Május 10. 10:58, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
A Pannonia Refomata Múzeum is csatlakozik az Emlékhelyek Napja kezdeményezéshez
A múzeumnak helyet adó Ótemplom és az 1531 óta működő Református Kollégium (közösen) egyike a ma már közel 80 történelmi és nemzeti emlékhelynek. Éppen ezért az Emlékhelyek Napján, 2022. május 14-én 10-18 óra között több programmal várják az érdeklődőket.
Ezen a napon az Ótemplom ingyenesen megtekinthető egy rövid templomtörténettel egybekötve. Fél négytől pedig egy vezetett séta keretében végiglátogatják a fontosabb református helyszíneket a belvárosban, a múzeum előtt álló sztélétől indulva. A séta kb. 45 percet vesz igénybe.
A múzeum kiállításai a szokott rendben 10-18 óráig - belépődíj váltása mellett - látogathatók.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 11:06, szombat | Helyi
Lakossági fórumot szervez Venczel Csaba Erzsébetváros közbiztonságáról
Lakossági fórumot tartanak a vasútállomáson június 18-án, csütörtökön 17 órától. A rendezvény szervezője Venczel Csaba, a Fidesz–KDNP önkormányzati képviselője.
2026. Június 05. 14:19, péntek | Helyi
Forgalomkorlátozások és parkolási változások a Pápai Játékfesztivál idején
Június 11. és 15. között forgalomkorlátozásra kell számítani a belvárosban.
2026. Június 05. 13:59, péntek | Helyi
Vállalkozói fórumot tartott a Pápa és Térsége Ipartestület Ujvári Szilvia országgyűlési képviselővel
Zártkörű szakmai egyeztetésre várta tagjait a Pápa és Térsége Ipartestület, ahol a meghívott vendég Ujvári Szilvia országgyűlési képviselő volt.

