Hírek
2017. December 07. 16:05, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
A fürdőszobában próbált elrejtőzni a rendőrök elől
Három körözés is érvényben volt egy pápai nő ellen. A rendőrök elfogták.
A pápai rendőrök – Mózes Attila rendőr százados, Veres Sándor rendőr törzszászlós, és Pölöskei Miklós rendőr főtörzsőrmester – 2017. december 6-án délelőtt jelentek meg a 42 éves C. Szilvia pápai lakos otthonában, akinek elővezetését a jogerősen kiszabott szabálysértési bírság befizetésének elmulasztása miatt rendelte el a Pápai Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztálya. A járőröknek ajtót nyitó férfi tagadta, hogy C. Szilvia otthon tartózkodna, ám a rendőrök a fürdőszobában rátaláltak az előlük rejtőzködő nőre. Az asszony igazoltatása során kiderült, hogy ellene a Veszprémi Törvényszék BV Csoportja, a Veszprémi Járási és Nyomozó Ügyészség, valamint a Veszprémi Járásbíróság is elfogatóparancsot bocsátott ki.
C. Szilviát a rendőrök elfogták és előállították a Pápai Rendőrkapitányságra, majd a Veszprém megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 18:09, kedd | Helyi
Kulja András járt választókerületünkben
A Tisza Párt politikusa, Kulja András a Veszprém vármegyei 4-es választókerületben járt, ahol Ujvári Szilvia országgyűlési képviselőjelölttel közösen találkozott helyiekkel.
2026. Március 16. 18:22, hétfő | Helyi
Megszüntették a büntetőeljárást Győrffy Balázs ügyében
Megszüntette a büntetőeljárást a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség a korábbi Fidesz-es európai parlamenti képviselő, Győrffy Balázs ügyében – írta meg a 24.hu.

