Városlista
2026. március 7, szombat - Tamás

Hírek

2016. Február 29. 07:32, hétfő | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Pápai Rk.

Egy parkoló autót tört fel

Egy parkoló autót tört fel

A pápai rendőrök lopás vétség kísérlete miatt indítottak büntetőlejárást egy 19 éves pápai férfi ellen.

A nyomozás során beszerzett adatok alapján a 19 éves B. P. pápai lakos megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy 2016. február 21-én 8 óra körüli időben Pápán egy családi ház előtt parkoló személygépkocsit megrongált, majd a jármű jobb első ülésén elaludt. A férfira a gépkocsi tulajdonosa talált rá és értesítette a rendőrséget. A helyszínre érkező egyenruhások elfogták a fiatalembert, akinél egy kést és egy csípőfogót is találtak. Ezt követően előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták.

B. P. ellen lopás vétség kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Pápai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 07. 10:00, szombat | Helyi

Úgy tűnik, 6 név lesz a pápai és környékbeli szavazólapokon

A Fidesz, a Tisza, a DK és a Mi Hazánk mellett a Jobbik és az MKKP is leadta az induláshoz szükséges mennyiségű ajánlást, igaz, utóbbi kettő szervezet jelöltjének nyilvántartásba vétele még nem jogerős.

2026. Március 06. 19:23, péntek | Helyi

Súlyosan bántalmazta terhes élettársát a pápai férfi

A pápai nyomozók kezdeményezik a súlyos testi sértést elkövető férfi letartóztatását.

2026. Március 06. 18:35, péntek | Helyi

InfoPápa Podcast - Beszélgetés Nardai Péterrel

Szalóky Zsolt beszélgetett Nardai Péterrel, a Mi Hazánk Mozgalom országgyűlési képviselőjelöltjével.