Hírek
2022. November 04. 12:49, péntek |
Belföld
Forrás: mti
200 milliós hamis ruhaszállítmányra csapott le a NAV
Hollandiába tartottak az összesen 204 milliót érő Louis Vuitton, Gucci, Dior, Dolce&Gabbana, Prada és egyéb márkák hamisítványai.
Munkatársaink az M5-ös autópályán ellenőrizték azt a bolgár kamiont, ami az okmányok szerint gyűjtőárut szállított Hollandiába. A raktér átvizsgálásakor, fekete fóliába csomagolva több mint nyolcszáz, különféle márkajelzésű (Louis Vuitton, Gucci, Dior, Dolce&Gabbana, Prada stb.), jó minőségű hamis felsőt, melegítőt, pulóvert találtak. A szakértői vélemény szerint valamennyi ruhanemű hamisítvány, amiket a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hoztak forgalomba.
A 204 millió forint értékű szállítmányt lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

