Hírek
2018. Április 22. 09:15, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
19 éves női betörőt kaptak el Nógrádban
Egy 19 éves nemti nőt vettek bűnügyi őrizetbe a bátonyterenyei rendőrök.
A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság lopás vétség megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 19 éves nemti nő ellen. A nyomozás adatai alapján a gyanúsított április 21-én délután egy lakatlan nemti családi ház bejárati ajtaját betörte, az ingatlanba bement és onnan ruhaneműket és dísztárgyakat tulajdonított el. A rendőrök a nőt elfogták, a Bátonyterenyei Rendőrkapitányság épületébe előállították, gyanúsítottként kihallgatták és bűnügyi őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

