2024. április 16, kedd - Csongor

Összeállt a Fölszállott a páva döntőjének mezőnye
2019. December 15. 06:00, vasárnap | Belföld

A pénteki, második középdöntő újabb öt továbbjutójával összeállt a Fölszállott a páva idei gyerekévadának döntős mezőnye. A tíz produkciót felvonultató finálét december 20-án láthatja a közönség.

Zsűri: talán az eddigi legerősebb a Dal 2018 mezőnye
2017. December 13. 13:10, szerda | Bulvár

Talán az eddigi legerősebb mezőny jött össze a jövő évi versenyre A Dal történetében. Erről két zsűritag, Frenreisz Károly és Mező Misi beszélt az M1 aktuális csatorna szerda reggeli műsorában.

2012. Május 22. 14:19, kedd | Sport

A Debrecen már nem nyeretlen a B1-ben

A BoxingONE Championship vasárnapi versenynapján a „Debrecen Thunders” gárdája a „Galánta Kids” együttesét fogadta a hajdúsági megyeszékhely egyik ismert bevásárlóközpontjában felállított szorítóban.

2012. Május 06. 07:11, vasárnap | Sport

A hatodik helyről indulhat Michelisz

Michelisz Norbert a hatodik, Wéber Gábor pedig a 16. helyről vághat neki a túraautó-világbajnokság (WTCC) Hungaroringen sorra kerülő vasárnap délelőtti versenyének.

2012. Április 30. 07:15, hétfő | Sport

Czink magabiztosan nyert, Marosinak nem sikerült

Czink Melinda győzött, ezzel főtáblás, míg Marosi Katalin kikapott vasárnap a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában.

2012. Április 25. 07:21, szerda | Sport

WTCC: Michelisz és Wéber is rajthoz áll a debütáló Slovakia Ringen

A marokkói „kitérő" után a túraautó-világbajnokság (WTCC) mezőnye visszatér Európába.

2012. Április 04. 07:17, szerda | Sport

Futottak, ahogy csak bírtak

Több mint 13 ezer 200 résztvevője volt a 27. Telekom Vivicittá városvédő futásnak a Margitszigeten.

2012. Március 22. 14:19, csütörtök | Sport

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 18. 14:13, vasárnap | Sport

Button rajt-cél győzelmet aratott Melbourne-ben

Jenson Button nyerte meg az idénynyitó Ausztrál Nagydíjat, miután remek rajtjával maga mögött hagyta a pole pozícióból induló Lewis Hamiltont.

2012. Március 13. 07:19, kedd | Sport

Forma-1: a bajnokok parádéja lesz az idei szezon

A héten elrajtol a Forma-1 2012-es világbajnoksága, így érthető, hogy a rajongók már tűkön ülnek. Bizonyára a versenyzők is, de övék a nehezebb feladat - teljesíteniük kell, méghozzá nem is akárhogy.

2012. Március 12. 14:15, hétfő | Sport

Negyedik lett Marosi

Marosi Ádám szoros versenyben a negyedik helyen végzett az öttusázók Világkupa-sorozatának egyesült államokbeli nyitányán, Charlotte-ban.

2012. Március 02. 07:19, péntek | Sport

Felébred téli álmából az NB I

A téli szünet után folytatódik péntektől a labdarúgó OTP Bank Liga, amelynek 18. fordulójában a listavezető Debrecen a Ferencváros vendége lesz.