2024. április 27, szombat - Zita

2017. Október 16. 10:59, hétfő | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Szép volt csajok! Remek eredményt értek el a pápai Szuperinfó csapatai a Spar Budapest Maratonon

Gratulálunk a Pápa és Környéke Szuperinfó női csapatainak!

A pápai Szuperinfó első csapta 3 óra 43 perc alatt teljesítette a távot, mellyel a női csapatok összesített rangsorában 17. helyen végeztek, a céges csapatok versenyében pedig az előkelő hatodik helyen futottak be a célba.

Az újság második csapatának futói alig több mint négy óra alatt teljesítették a maratoni távot, mellyel a céges csapatok versenyében 19-ek lettek.

Ezúton gratulálunk a pápai Szuperinfó csapatának! Szép volt csajok!

A rekordok eseménye volt a 2017-es SPAR Budapest Maraton Fesztivál - V4 Futóhétvége. Először is a két nap alatt 31920 nevezőt számláltak minden idők legnagyobb hazai futóversenyén. A résztvevők 11 féle versenyszámban állhattak rajthoz. Szombaton 5,5 órán át dübörgött a futólépésektől a Városliget, vasárnap ugyanennyi időt töltöttek a futók Budapest legszebb részein.

2024. Április 26. 14:26, péntek | Helyi

Számszeríjjal fenyegetőzött Pápateszéren, elfogta a TEK

Mint arról korábban beszámoltunk, tegnap jelentős rendőri akció zajlott a Pápa környéki településen.

2024. Április 25. 20:26, csütörtök | Helyi

Grőber Attila: Az Adatvédelmi Hatósághoz fordulnak az érintettek

A választópolgárok azonosításához használatos személyi számot és lakcím adatokat kért valaki az egyesület nevében az érintettektől, akik az adatvédelmi hatósághoz fordulnak - mondta el a politikus.

2024. Április 25. 18:20, csütörtök | Helyi