Hírek
2015. Május 31. 16:12, vasárnap |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.) Omegahirek.hu
Brutális emberölés Pápán!
Megöltek egy nőt Pápán a Március 15 téren, fényes nappal.
Ma kora délután 32 késszúrással megöltek egy 27 éves kállói nőt Pápa belvárosában. Információink szerint a tettes, egy 35 éves szintén kállói férfi a helyszínen feladta magát a rendőröknek. Kihallgatása jelenleg is tart a Pápai Rendőrkapitányságon.
A járkókelők szerint kora délután a fiatal pár ordibálásától volt hangos a belváros. A veszekedésből csak annyit értettek, hogy a férfi a gyermekét követelte. Mire közbeléphettek volna, bekövetkezett a tragédia - írja az omegahirek.hu.
A portál úgy tudja, hogy a gyermekelhelyezés kérdése torkolt családi drámába. A nő hónapokkal ezelőtt szakított gyermeke apjával, de mivel nem tudtak békével válni, a nő a kisfiával Pápára menekült, abba az anyaotthonba, mely az ország minden pontjáról befogadja és támogatja a bántalmazott nőket. Az egészségügyben dolgozó nő itt biztonságban érezte magát, gyermekével új életet kezdtek, ám az apa rátalált.
Vasárnap gyermekéért jött a Veszprém megyei városba.
Kollégánk képei a helyszínről:
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi
Fókuzsban a megelőzés Pápán
A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.
2026. Január 30. 08:24, péntek | Helyi
500 ezer forintos adomány a Mezőörsi KSE közösségétől a Fogyatékosok Nappali Intézménye számára
A Mezőörsi KSE labdarúgóklub tagjai és közössége 500 ezer forint adományt adott át az Ujvári János Református Szeretetszolgálat fenntartásában működő Fogyatékosok Nappali Intézménye részére.
2026. Január 30. 08:00, péntek | Helyi
Hétvégén ismét havazhat
A Bakonyban akár 6 centiméter is hullhat.
2026. Január 29. 19:17, csütörtök | Helyi
Kiderült, miért vannak még fent az ünnepi díszek a városban
Pápa városában a karácsonyi ünnepi díszek bontása technikai okok miatt késik. A város magasemelő gépe még decemberben meghibásodott, és az ünnepi időszakot követően tudta csak fogadni a szerviz a javításra.



