2019. Március 01. 10:02, péntek | Helyi
Forrás: Infopapa.hu - Gulyás Rebeka

Kosárlabda: Bravúros fordítás a sereghajtó otthonában

Hétközi fordulóval folytatta menetelését az NB1/B zöld csoportjában a Concordia Motax KC.

A hétvégi hazai győzelem után nagy játékkedvvel utazott a csapat Sopronba, ahol a tabella utolsó helyezettjével, a SMAFC csapatával találkozott 19 órától. A vártnál nehezebben indult a mérkőzés, ugyanis a hazai csapat tartotta velünk a lépést, sőt az első negyed végére minimális, három pontos előnyt harcolt ki (19-16). A folytatásban egyre nagyobb különbséget épített ki a Sopron, az első félidő végére Füzi tripláját követően már 12 ponttal vezettek (40-28). A félidőben azonban összekapta magát a Motax, a harmadik negyedet Horváth triplájával nyitották, ezt követte nem sokkal Murai hárompontosa, amivel már egyenlíteni tudott a csapat (49-49), és harmadik negyed végén egy ponttal már a pápai csapat vezetett (54-55).

A fordulópontot az utolsó negyed hozta a mérkőzésen, amit a Motax 35-13 arányban megnyert, ezzel beállítva a 67-90-es végeredményt. A második félidőben mutatott nagyszerű játéknak köszönhetően a Pápa sorozatban második győzelmét aratta, így jó hangulatban várhatja a vasárnapi hazai mérkőzést.

SMAFC – Concordia Motax KC 67-90 (19-16, 23-18, 12-21, 13-35)
Concordia Motax KC: Sonyák 23/9, Murai 19/3, Cook 13, Márton L. 12/3, Horváth 9/3, Márton Á. 7/3, Kocsis 5, Vajda 2, Keller, Grebenár, Csányi, Bakos

Vajda József: Gratulálok mind a két csapatnak! Az első félidőben a Sopron játszott nagyon jól, a másodikban mi és az volt a nagyon nagy szerencsénk, hogy a második félidőben ér véget a mérkőzés.

Gulyás Rebeka

Fotó: hunbasket.hu

2024. Április 17. 13:48, szerda | Helyi

Megvan a Játékfesztivál első fellépője!

Többszörös visszatérő zenekar lép fel pénteken.

2024. Április 17. 13:41, szerda | Helyi

Pápai Történetek - Krahulcsán János volt a vendég

Közösen Pápáért Egyesület által szervezett programsorozat első alkalmán a pápai erdészet nyugalmazott igazgatója volt a meghívott vendég, aki szenvedélyes túrázó, 70 évesen járta először végig az El Camino-t.

2024. Április 16. 16:18, kedd | Helyi

Az E.On segítségével biztonságosan építhet fészket a gólyapár a Közgáznál

A Pápán Hallottam csoportban kezdődött egy felhívással a történet, az áramszolgáltató gyorsan reagált.

2024. Április 16. 12:50, kedd | Helyi

Ismét Pápára jönnek a legjobb történelmi filmek a nagyvilágból!

Április 25-28 között ismét megrendezzük Pápán a Nemzetközi Történelmi Film Fesztivált, ez már a negyedik évad.