2024. április 18, csütörtök - Andrea

2019. Május 09. 09:05, csütörtök | Helyi
Forrás: Gulyás Rebeka

Kettős győzelem a rájátszásban - Az ötödik helyért küzdhet a Pápa

A Concordia Motax KC hétfőn Győr ellen lépett pályára a rájátszás második fordulójában. Az első mérkőzés idegenben került megrendezésre május 2-án, ahol 16 ponttal tudta legyőzni ellenfelét a pápai alakulat.

Erősen kezdték a csapatok a mérkőzést, sok kosár esett az első negyedben, de egyik csapat sem tudott nagyobb előnyt kiépíteni. A második játékrészben kiváló védekezést mutatott a Pápa, Márton Á. labdaszerzéseiből nagyon jó ellentámadásokat indított a csapat, ennek eredményeképp a félidőre már 46-38 arányban vezettek a hazaiak. A negyedórás szünetet követően a Concordia ott folytatta, ahol abbahagyta, a stabil védekezés mellett egyre inkább növelte előnyét. A negyed végére Sonyák és Cook büntetődobásait követően már több mint 10 ponttal vezetett a Pápa (60-47). Az utolsó tíz percben sem sikerült felzárkóznia a Győrieknek, a Concordia teljesen megérdemelten kiváló játékkal 20 pontos győzelmet aratott. A két mérkőzésen összesen 36 ponttal múlta felül ellenfelét, így tovább harcolhat az ötödik hely megszerzéséért.

Concordia Motax KC Pápa – Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 86-66 (25-26, 20-12, 17-10, 24-18)

Concordia Motax KC Pápa: Sonyák 19/3, Cook 16/3, Murai 14, Márton Á. 10, Grebenár 8, Márton L. 6/6, Kocsis 6, Horváth 5/3, Kasza 2, Keller, Szeier, Bakos

Vajda József: Gratulálok a csapatomnak a kettős győzelemhez!

Fotó: hunbasket.hu

2024. Április 17. 13:48, szerda | Helyi

Megvan a Játékfesztivál első fellépője!

Többszörös visszatérő zenekar lép fel pénteken.

2024. Április 17. 13:41, szerda | Helyi

Pápai Történetek - Krahulcsán János volt a vendég

Közösen Pápáért Egyesület által szervezett programsorozat első alkalmán a pápai erdészet nyugalmazott igazgatója volt a meghívott vendég, aki szenvedélyes túrázó, 70 évesen járta először végig az El Camino-t.

2024. Április 16. 16:18, kedd | Helyi

Az E.On segítségével biztonságosan építhet fészket a gólyapár a Közgáznál

A Pápán Hallottam csoportban kezdődött egy felhívással a történet, az áramszolgáltató gyorsan reagált.

2024. Április 16. 12:50, kedd | Helyi

Ismét Pápára jönnek a legjobb történelmi filmek a nagyvilágból!

Április 25-28 között ismét megrendezzük Pápán a Nemzetközi Történelmi Film Fesztivált, ez már a negyedik évad.