2021. Június 04. 14:35, péntek | Helyi

A klub vezetősége értékelte a lezárult szezont és úgy döntött, hogy a csapatnak új impulzusokra van szüksége.

Megvan! Győzött és kiharcolta a bennmaradást a Perutz!
2021. Május 30. 21:11, vasárnap | Helyi

A szünetben még vezetett a vendég Lipót együttese a pápai Perutz FC ellen, de remek hajrával és Szilágyi Adrián duplájával sikerült megfordítani a mérkőzést és kiharcolni a harmadosztályban való bennmaradást.

Érthetetlen! 2:0-ról nem tudott nyerni a Perutz a már kiesett Szabadkikötő ellen
2021. Május 24. 11:08, hétfő | Helyi

Az utolsó tíz percet leszámítva végig uralta a mérkőzést a hazai csapat, aztán a hajrában valami történt. Az utolsó fordulóra maradt a döntés, hogy marad-e a harmadosztályban a Pápa.

Fontos győzelmet aratott a Perutz, egy lépéssel közelebb a bennmaradás!
2021. Május 16. 22:30, vasárnap | Helyi

Magabiztos játékkal verte meg közvetlen riválisát a pápai csapat.

Egyre nehezebb helyzetben a Perutz, az utolsó előttitől is kikapott a csapat
2021. Május 12. 21:11, szerda | Helyi

Pedig a Ménfőcsanak otthonában nagyon fontos lett volna megszerezni a győzelmet a bennmaradáshoz. A közvetlen riválisok pontot szereztek, ezért kieső helyre csúszott vissza a pápai együttes.

Perutz: Egy pont hazai pályán
2021. Május 09. 21:04, vasárnap | Helyi

A hajrában büntetőt és ziccert is hibázott a hazai csapat, ezért be kellett érnie az egy ponttal.

Nagykanizsán szenvedett vereséget a Perutz FC
2021. Május 02. 21:11, vasárnap | Helyi

Nagykanizsán folytatta a bennmaradásért küzdő Perutz FC az NB III-as pontvadászatot. A pápai csapat háromgólos hátrányba került az első játékrészben, a másodikban viszont visszajött a meccsbe.

Egy pontot szerzett hazai pályán a kiesés elől menekülő Perutz FC
2021. Április 28. 20:49, szerda | Helyi

A pápai együttes a MOL Fehérvár második csapatát látta vendégül. Az első csapatból visszajátszó, korábbi válogatott középpályás Elek Ákos góljára Skriba válaszolt.

Hazai pályán szenvedett vereséget a Perutz
2021. Április 12. 08:32, hétfő | Helyi

A pápai együttes két alapembere nélkül lépett pályára vasárnap délután az Érd ellen.

Közel volt az idegenbeli sikerhez a Perutz
2021. Április 05. 07:14, hétfő | Helyi

A pápai csapat vasárnap az NB III-as labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában a BKV Előre otthonában 1-1-es döntetlent ért el, ám a helyzetek alapján elmondhatjuk, hogy győzelmet érdemelt volna.

Fordított és győzött a Perutz a Balatonfüred ellen
2021. Március 27. 19:38, szombat | Helyi

Újabb megyei rivális ellen sikerült mindhárom pontot megszereznie a pápai együttesnek, miután 0:1-es állás után 2:1 arányban győzte le a Füredet.