2024. április 19, péntek - Emma

Győzelemmel kezdte a szezont a Perutz!
2021. Március 01. 08:26, hétfő | Helyi

A mérkőzés hosszabbításában sikerült megszereznie a pápai csapatnak a győzelmet érő találatot.

Távozik a Perutz egyik legjobbja
2021. Január 13. 12:22, szerda | Helyi

Közös megegyezéssel távozik Szabó Zsolt.

Perutz: Kinevezték Lengyel Ferenc utódját
2021. Január 07. 16:11, csütörtök | Helyi

Takács Gábor lett a csapat új vezetőedzője.

Leváltották a Perutz vezetőedzőjét
2020. December 16. 17:23, szerda | Helyi

A döntés nem meglepő annak fényében, a csapat az NB III Nyugati csoportjának 16. helyén zárta az őszi szezont és az elmúlt 5 bajnokijából egyet sem tudott megnyerni.

A hajrában szerzett góllal győzött a Perutz
2020. November 18. 17:43, szerda | Helyi

Elhalasztott mérkőzést pótolt be a Pápa és Ménfőcsanak együttese. A kiesés elől menekülő vendégek a félidőben még vezettek, de a Perutznak sikerült megfordítani a mérkőzést.

Tartalékos csapattal szerzett pontot idegenben a Perutz
2020. November 14. 18:27, szombat | Helyi

Az előző hetihez képest ugyan több bevethető játékosa volt Lengyel Ferenc vezetőedzőnek, ugyanakkor több csapattag erőállapota sem volt kielégítő, mivel többen csak pár edzésen tudtak részt venni, koronavírus érintettségük miatt.

Hivatalos: Félbeszakad az NB III-as pontvadászat
2020. November 09. 17:26, hétfő | Helyi

Csányi Sándor bejelentette, az NB I és az NB II folytatódik, a többi bajnokságot viszont félbeszakítják.

A csapatnyi hiányzóval felálló Perutzot simán győzte le a Gárdony
2020. November 08. 17:33, vasárnap | Helyi

A koronavírus érintettség miatt igencsak felforgatott csapattal állt ki a pápai együttes a Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő csapatának otthonában. A hazaiak nem egyeztek bele a meccs elhalasztásába.

Kitették a Perutz keretéből Császár Attilát
2020. Október 22. 09:20, csütörtök | Helyi

A Perutz FC – Nagykanizsa mérkőzést követően (1-2) Lengyel Ferenc döntése értelmében szakmai okok miatt határozatlan időre kikerült csapatunk keretéből Császár Attila.

Nagy küzdelemben maradt alul a 70 percig emberhátrányban futballozó Perutz
2020. Október 18. 20:13, vasárnap | Helyi

Császár korai kiállítása miatt már a 18. percben 10 emberre fogyatkozott a pápai csapat, amely így is rászolgált volna az egy pont megszerzésére.